Çayyolu Edebiyat Günleri Okur Yazar Buluşmalarının ikincisi yapıldı. Etkinliğe, OYAD Genel Sekreteri aynı zamanda Ticari Hayat gazetesi yazarı Mehmet Küçükeken, OYAD Ankara İl Başkanı Ahmet Kuş, İdari İşler Görevlisi Hüseyin Tunç ve Çankaya İlçe Temsilcisi Mehmet Gürer'in aralarında bulunduğu OYAD heyeti de katıldı.   

Okur Yazar Buluşması etkinliğinde Organizasyon Başkanı Kamil Akdoğan yaptığı konuşmada geleneksel hale gelen okur yazar buluşmalarının etkisinin tüm ülkeye yayıldığını ve artık salonlara sığmadığını ifade etti.

OYAD Ankara İl Başkanı Ahmet Kuş, etkinlik açılışında OYAD adına bir konuşma yaptı. 

Çankaya Belediyesi'ni Sarsan Ölüm Çankaya Belediyesi'ni Sarsan Ölüm

OYAD Çankaya İlçe Temsilcisi Mehmet Gürer de sahibi olduğu Vivo Sanat Müzik Merkezi sanatçıları ile etkinliğe katılım sağladı.

2. Çayyolu Edebiyat Günleri Okur Yazar Buluşmaları etkinliğine, İvme Kurumları Kurucusu Abdullah Yüksel onur konuğu olarak katıldı.

2. Çayyolu Edebiyat Günleri Okur Yazar Buluşmalarının katılımcı kuruluşları ise "Abis Yayınevi, Akdoğan Yayınevi, Aleni Yayın Grubu, Antakya Aalen Kültür Derneği, Aydilisanat Yayınları, Can Yayınları, Cüneyne Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi, Çayyolu Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği, Doğu Batı Yayınevi, Elma Yayınevi, Erik Ağacı Dergisi, Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı, Hatay TYS Temsilciliği, Hel Yayınevi, İvme Yayınevi, Kanguru Yayınları, Kaptan Kitap Yayınevi, Kılavuz Kaptan Yayınları, La Kitap, Nehirden Kültür Sanat ve Edebiyat Bülteni, Nihal Kitap & Sahaf, NTK Art Stüdyo, Ordu YARDIMLAŞMA ve Dayanışma Derneği, Özgür Sanatçılar Derneği, Sirius Kitap Kulübü, Soteria Edebiyat Atölyesi, TUDEM Ümitliyiz Dergisi" oldu.

Kaynak: Haber Merkezi