Altındağ'da Kentsel Dönüşüm: 178 Dairenin Yeni Sahipleri Belli Oldu Altındağ'da Kentsel Dönüşüm: 178 Dairenin Yeni Sahipleri Belli Oldu

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin (ABB) 2025-2029 Stratejik Planlama toplantısı gerçekleşti. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen 2025-2029 Stratejik Plan Başlangıç Toplantısına; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Genel Sekreter Reşit Serhat Taşkınsu, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ve ilgili personel katıldı.

Toplantıda konuşan ABB Başkanı Mansur Yavaş, “Ankara’yı çok daha yaşanabilir hale getirmemiz lazım. Belediyenin yapması gerekenlerde mükemmeli yakalamak zorundayız. Bize verilen emaneti layıkıyla yerine getireceğiz. Gelecek kuşaklara örnek bir belediye, güzel bir Ankara bırakacağız. Biz her bir vatandaşımız için buradayız. Vatandaşın en ufak bir talebi bize emirdir” dedi.

Mantıklarının ‘Ben bu insanın mağduriyetini nasıl çözerim’ olduğunu söyleyen Yavaş, "Hepimiz maaşı bunun için alıyoruz. Vatandaşın belediye hizmetlerinden memnuniyetinin en gerçek yansımasını gerçek belediyeciliğin ne olduğunu Ankara halkı gösterdi. İnşallah bu başarıyı artırarak devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ankara’dan son dakika haberleri için bizi takip edin!

Kaynak: Bülten