AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Beşiktaş Spor Kulübü'nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Hasan Arat ile görüşen Kurum, trafik sorununa dikkat çekerek acil eylem planları çerçevesinde çözüm adımları atacaklarını belirtti.

Kurum basın mensuplarına yaptığı konuşmada,"Trafik çilesi sadece taraftarın değil tüm İstanbullunun bugün yaşadığı bir durum. Trafik sorununun çözümü ilişkin gerekli adımları hızlı bir şekilde acil eylem planları çerçevesinde atacağız. Beşiktaş taraftarı maça gelen tüm kardeşlerimiz güven, huzur içerisinde ve zamanında maça yetişebilecekler. Gelip burada saatlerce beklemek zorunda kalmayacaklar buna ilişkin de projelerimiz var önümüzdeki süreçte detaylıca açıklayacağız. Toplu ulaşımla kulüplerimize taraftarımıza destek olacağız" ifadelerini kullandı.

Tokat'ta Depremden Etkilenenlere Psikososyal Destek Tokat'ta Depremden Etkilenenlere Psikososyal Destek

Beşiktaş tesislerini ziyaretinde Kurum'a özel tasarlanan Beşiktaş formaları hediye edildi. Kurum, spor tesislerinin İstanbul'un spor turizmine katkı sağlamasını ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmasını hedeflediklerini ifade etti. Kulüp Başkanı Arat da ziyaretin anlamını vurgulayarak, "İBB Başkanlığı adına camiam adına başarılar diliyorum. Bu ziyaret fevkalade anlamlı oldu bizim için. 100'üncü yıl formamızı hediye ettik. Katılacağınız bu yarışta başarılar diliyoruz" dedi.

Kaynak: DHA