Tiyatroseverler tarafından beğeni kazanan Anne adlı tiyatro oyunu, Yenimahalle Tiyatro Festivali Kapsamı’nda Ankara’ya geliyor.

Yenimahalle Belediyesi tarafından düzenlenen festival kapsamında, sanatseverler pek çok farklı etkinliği deneyimleme fırsatı yakalayacak.

Ankara’da Binicilik Sporuna İlgi Artıyor Ankara’da Binicilik Sporuna İlgi Artıyor

Bu etkinliklerden biri de izleyenler tarafından olumlu yorumlarla karşılanan Anne adlı oyun olarak öne çıkıyor. Bir Başkadır dizisi ile geniş kitlelere ulaşan Defne Kayalar, Engin Hepileri, Kül Masalı ile ekranlara dönen Sevda Erginci ve Doğa Halis’in oynadığı tiyatro gösterisi, 21 Şubat Çarşamba Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi Genco Erkal Salonu’nda ücretsiz olarak sahnelenecek.

Anne adlı oyun, Fransız yazar Floran Zeller’ın metninden uyarlanırken, ataerkil bir toplum düzeninde anne olmaya çalışan ve hayatında nasıl yol alacağını bilemeyen bir kadının psikolojik hikayesini konu alıyor.

Anne adlı tiyatro oyunun ücretsiz davetiyeleri, bugün saat 14.00 itibariyle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi gişelerinden alınabilecek.

Muhabir: Furkan Erkan