Tekirdağ, Macar Gazetecileri Ağırladı Tekirdağ, Macar Gazetecileri Ağırladı

Antalya’da personel servisi bir kamyonetle çarpıştı. Kazada 9 kişi yaralanırken aracında sıkışan bir vatandaş telefonuna sarıldı.

Antalya personel servisinin kamyonete çarptığı kazada 9 kişi yaralandı. Güvenlik kamerasına yansıyan kaza sonrası araçta sıkışan midibüs sürücüsü T.A.’nın, kurtarılmayı beklerken dakikalarca telefonla konuştuğu görüldü.

Kaza, saat 14.00 sıralarında Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Kızılarık Mahallesi Gazi Bulvarı’nda meydana geldi. A.K., kasadan kayan malzemeleri düzelttikten sonra 07 FKJ 03 plakalı kamyonetine bindi. Bu sırada arkadan gelen havalimanı personelini taşıyan Türkay Ağıl yönetimindeki 07 C 2175 plakalı midibüs, kamyonete çarptı.

Dakikalarca Telefonla Konuştu

Çevredekilerin ihbarı üzerine kaza yerine polis, itfaiye ve sağlık ekibi gönderildi. Gelen ekipler, hafif yaralanan havalimanı personeli K.K., Ş.A., H.T., S.S., F.Ç, E.A’yı midibüsten çıkardı. Araçlarda sıkışan midibüs sürücüsü T.A. ile havalimanı personeli B.A. ve kamyonet sürücüsü A.K. da itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla kurtarıldı. Ağıl'ın, bulunduğu yerde kurtarılmayı beklerken dakikalarca telefonda konuştuğu görüldü.

Kazada yaralanan 9 kişi, kontrol amaçlı ambulansla hastaneye götürüldü.

Bu arada kaza, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Kamyonet sürücüsü A.K.’nin, aracı durdurup kasadaki kayan malzemeleri düzelttiği, sonrasında ise midibüsün çarptığı görüldü.

Kaynak: DHA