Kayseri Yahyalı’da Orman Yangını! Kayseri Yahyalı’da Orman Yangını!

Şanlıurfa'nın Karşıyaka Mahallesi'nde sabah saatlerinde yaşanan dehşet verici olayda, Mehmet Erten ve oğlu Hasan Erten, 6 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Apartmandan çıktıkları anda yanlarına yaklaşan grup, bilinmeyen bir sebepten dolayı baba ve oğul ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede büyüyerek şiddetli bir kavgaya dönüştü.

Baba Ve Oğluna Sokak Ortasında Vahşi Saldırı

Grup, ellerindeki sopa ve taşlarla Mehmet Erten ve oğluna saldırarak yere düşürdü. Yerde savunmasız halde kalan baba ve oğlunu tekme tokat dövmeye devam eden saldırganlar, çevredeki vatandaşların müdahalesiyle olay yerinden kaçtı. Kanlar içinde kalan Mehmet ve Hasan Erten, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesi olmadığı belirtilirken, polis saldırganları yakalamak için geniş çaplı bir operasyon başlattı.

Olayın cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüleri ise sosyal medyada büyük tepki topladı. Saldırganların bir an önce yakalanıp adalet önüne çıkarılması için çalışmalar hızla devam ediyor. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, halktan saldırganların kimlikleri hakkında bilgi sahibi olanların polise yardımcı olmalarını istedi.

Kaynak: DHA