Savunma Endüstrisi Liderleri, Van'daki İHA ve SİHA Merkezlerinde İncelemelerde Bulundu Savunma Endüstrisi Liderleri, Van'daki İHA ve SİHA Merkezlerinde İncelemelerde Bulundu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, down sendromlu çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Bayrampaşa Belediyesi'nin Sevgi Kafesi'ndeki programında Göktaş, çocuklarla birlikte kurabiye yaptı. Programın ardından Bakan Göktaş, Bayrampaşa'da Sezai Karakoç Kütüphanesi'ni ziyaret edip gençlerle sohbet etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş down sendromlu çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Aileler ve çocuklarla sohbet eden Göktaş'a, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Karahan, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, AK Parti Bayrampaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Sezer ve AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan adayı İlknur Kovaç Bayraktar eşlik etti. Bayrampaşa Belediyesi'nin Sevgi Kafesi'ndeki programında Göktaş, çocuklarla birlikte kurabiye yaptı. Programın ardından Bakan Göktaş, Bayrampaşa'da Sezai Karakoç Kütüphanesi'ni ziyaret etti. Gençlerle sohbet eden Göktaş daha sonra Bayrampaşa'da esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Bakan Göktaş'a ziyaret sırasında AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan adayı İlknur Kovaç Bayraktar eşlik etti.

Kaynak: DHA