Ankara'nın Çubuk ilçesinde, Eskişehir Vali Yardımcılığına atanan Çubuk Kaymakamı Adem Keleş onuruna bir veda yemeği düzenlendi.

Esenboğa'da gerçekleştirilen bu etkinlikte, Kaymakam Keleş, Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ın ev sahipliğinde, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir araya geldi.

Programda bir konuşma yapan Keleş, Çubuk'u ve ilçe sakinlerini çok sevdiğini söyledi.

Veda yemeğinde yaptığı konuşmada Keleş, Çubuk ilçesini ve ilçe sakinlerini çok sevdiğini ifade etti. Görev süresi boyunca ilçenin sorunlarını çözmeye çalıştığını belirterek, "Çubuk'ta görev yaptığım süre boyunca hakkaniyet, sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alabilmeleri için gayret gösterdik. Vatandaş odaklı kamu hizmeti sunmak amacıyla Çubuklu hemşerilerime etkin, süratli, tarafsız bir şekilde hizmet vermenin gayreti içerisinde olduk" dedi.

Çubuk’ta Yangın: Apartman Dairesi Büyük Hasar Aldı Çubuk’ta Yangın: Apartman Dairesi Büyük Hasar Aldı

Belediye Başkanı Baki Demirbaş da hizmetlerden dolayı Keleş’e teşekkür ederek, "Kaymakam bey beş senedir bize hem devlet tecrübesiyle hem olaylar karşısındaki dirayetli yaklaşımlarıyla hem ağabeylik rolüyle bize yol gösterdi. Bugün belki veda edeceğiz ama yeni görev yeri Eskişehir Vali Yardımcılığı olduğu için mutluyuz. Hem şahsım adına hem ilçemiz adına yapmış olduğunuz tüm hizmetlerden dolayı da size teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.

Daha sonra Belediye Başkanı Demirbaş tarafından Kaymakam Keleş'e plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kaynak: AA