MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında CHP lideri Özgür Özel'e yönelik sert açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, Özel'i eleştirerek, "Özgür Özel aklını başına almazsa sokakta bile yürüyemeyecektir" dedi. Ayrıca, DEM Partili milletvekillerinin maaşlarının kesilmesi gerektiğini savundu. Bahçeli, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan'a da seslenerek, "Uzaktan kumandalı yargı da yargıç da olmaz diyen Bay Zühtü, senin kumandan kimin elindedir, senin ipin kimin elindedir?" ifadelerini kullandı.

Bakan Fidan’dan Kritik Temas Bakan Fidan’dan Kritik Temas

Bahçeli, CHP'nin Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı çıktığını belirterek, "Özgür Özel zıvanadan çıkmış, zırzop ziyaseti ile bindiği dalı kesmeye başlamıştır" dedi. MHP lideri, CHP Genel Başkanı'nın Milli Savunma Bakanı'na saldırmasını da eleştirerek, "Bu tablo büyük risktir. CHP Genel Başkanı'nın Milli Savunma Bakanımıza saldırması alçaklıktır" ifadelerini kullandı. Önümüzdeki seçimlerde terörün yandaşlarıyla Türkiye yanında duranlar arasında bir seçim yapılacağını belirten Bahçeli, "2024'ün kazananı yine Türkiye ve Türk milleti olacaktır" dedi.

HABER MERKEZİ

Editör: Salih Demirelli