Ankara Büyükşehir Belediyesi, EGO Spor Kulübü bünyesindeki 5 Milli Para Tekvandocuyla sözleşme yeniledi. Spor kariyerlerinde Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları bulunan Fatih Çelik, Meryem Betül Çavdar, Seçil Er, Gamze Gürdal, Alican Özcan kendilerini 1 yıl daha EGO Sporlu yapan sözleşmeye imza attılar.

Türkiye’yi Temsil Etmeye Devam

İmza töreninde konuşan EGO Spor Kulübü Başkanı Zafer Tekbudak şunları söyledi:

Ankara’da Silahlı Kavga: 1 Ölü Ankara’da Silahlı Kavga: 1 Ölü

 “Her zaman şunu söylerim sizler bizim gururumuzsunuz. Gerçekten zor şartlarda spor yaparak zirveye çıkan çocuklarımızsınız. Türk bayrağımızı göndere çıkarıp İstiklal Marşı’mızı okuttuğunuz her zaman bizler sizlerle daha fazla gurur duyuyoruz. Bu sene bildiğiniz gibi Avrupa Şampiyonası var mayıs ayında. Ülkemizi ve kulübümüzü temsil edeceksiniz. Ağustos ayında da Fransa'da olimpiyatlar var, orada da bizi temsil edeceksiniz ve ben sizlerden çok umutluyum. Yine bayrağımızı göndere çektireceğinizi ve İstiklal Marşı’mızı gururla okutacağınıza inanıyorum. Sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum.”

EGO Spor’un sözleşmelerini yenilediği 5 Milli Para Tekvandocu mayıs ayında gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası ve ağustos ayında düzenlenecek Paralimpik Oyunlarında Türkiye’yi temsil edecek.

HABER MERKEZİ

Editör: Furkan Erkan