Bakanlık Mobbing İddialarına Karşı İnceleme Başlattı Bakanlık Mobbing İddialarına Karşı İnceleme Başlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Hollanda Milli Takımı ile oynayacağı 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek final mücadelesini izlemek için Almanya’nın başkenti Berlin’e ziyaret gerçekleştirdi.

Erdoğan'ın Berlin Ziyareti

Türkiye ve Hollanda'nın yarı finale yükselmek için karşı karşıya geleceği mücadele, Berlin Olimpiyat Stadı'nda gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Futbol Takımı'na destek vermek amacıyla "TUR" uçağıyla Berlin'e hareket etti. Erdoğan'ı Atatürk Havalimanı'ndan İstanbul Valisi Davut Gül, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve diğer ilgililer uğurladı.

Heyette Kimler Var?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Çağatay Özdemir de Almanya'ya gitti.

Türkiye'nin EURO 2024 Macerası

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2024) başarılı bir performans sergileyerek çeyrek finale yükseldi. Hollanda ile oynanacak olan bu kritik karşılaşmada, takımın hedefi yarı finale çıkmak.

Kaynak: AA