Gölbaşı Belediyesi tarafından tüm hazırlıkları tamamlanan Konya Yolu üzeri 10. Km Oğulbey Mahallesi’ndeki Kurban Satış ve Kesim Merkezi'nde kurbanlıklar satışa çıkarıldı.

Vatandaşların kurban pazarına daha rahat ulaşım sağlaması için Gölbaşı Belediyesi, 3 Haziran Pazartesi gününden itibaren ücretsiz servis hizmeti sunacak.

Hasan Celal Güzel İlçe Halk Kütüphanesi önünden 10.00 - 13.00 - 16.00 saatlerinde kalkış yapacak olan servisler, kurban pazarından 12.00 - 15.00 - 18.00 saatlerinde dönüş yapacak.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı vatandaşların kurban alışverişlerini rahat ve güvenli bir şekilde yapabilmeleri için gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirterek, “Kurban pazarlarımızda hijyen ve sağlık önlemlerine büyük önem veriyoruz. Satıcılarımızın ve alıcılarımızın memnuniyeti bizim için çok önemli" açıklamasını yaptı.

Kurban Bayramı Öncesi Ankara İtfaiyesi Uyardı Kurban Bayramı Öncesi Ankara İtfaiyesi Uyardı

Bu arada kurban satıcıları dolandırıcılara karşı zabıta ekipleri tarafından sık sık uyarılıyor. Para sayma makineleriyle dolandırıcılığın önüne geçilmeye çalışılıyor.

Kaynak: Bülten