Koç Burcu: Sevgili koç ve yükselen koç burçları; Bu hafta hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulacak ve kime değer vermeniz gerektiğini daha net anlayacaksınız. Hafta genelinde sosyal çevreniz açısından değişimler gündeme gelebilir. Kariyer hayatınızda ise göz önünde olacağınız bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız.

Boğa Burcu: Sevgili boğa ve yükselen boğa burçları; Bu haftanın sosyal kelebeği sizlersiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve size iyi gelecek planlara dâhil olabilirsiniz. İlişkilerden yana ise bu hafta yüzünüz gülüyor. Hafta genelinde kariyer hayatınız açısından sakin olmaya özen gösterin. Zorluklar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu: Sevgili ikizler ve yükselen ikizler burçları; Kariyer hayatı açısından oldukça yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Stresten uzak durmalısınız. Kişisel yaşam alanınız açısından değişimler gündeme gelebilir. İlişkilerden yana ise, kontrol sizlere geçmeye başlayacak diyebilirim.

Yengeç Burcu: Sevgili yengeç ve yükselen yengeç burçları; Hafta genelinde finansal anlamda temkinli olmanızı ve ihtiyaç dışı harcamalardan kaçınmanızı öneririm. Öte yandan ilişkiler açısından oldukça değişik bir haftaya giriyor olacaksınız. Düşüncelerinizi daha net ifade edip, kontrolü elinizde tutacaksınız diyebilirim. Kariyeriniz açısından olumsuz bir durum yok. Genel olarak ikili iletişiminize dikkat edin.

Aslan Burcu: Sevgili aslan ve yükselen aslan burçları; Finansal konular bakımından oldukça şanslı bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız. Ancak kariyer ve iş hayatınızda, yaşanabilecek fikir ayrılıklarına ve tartışmalara hazırlıklı olun derim. Kimseyle güç savaşı içerisine girmeyin. Bu haftayı sakin bir şekilde atlatmaya çalışmanızı tavsiye ediyorum.

Başak Burcu: Sevgili başak ve yükselen başak burçları; Bu hafta, değişimlerin dibini yaşayacaksınız. Burcunuzda geçe dolunay sonucunda, artık tamamlanma dönemine giriyorsunuz. Özellikle ilişkilerden yana şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Eğer hayatınızda biri yok ise, yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Ayrıca kariyer açısından da yeniliklerle dolu bir hafta olacak.

Bakan Uraloğlu'nun Gülümseten Çocukluk Anısı Bakan Uraloğlu'nun Gülümseten Çocukluk Anısı

Terazi Burcu: Sevgili terazi ve yükselen terazi burçları; Bu hafta sosyal çevreniz açısından beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan ev ve kişisel yaşam alanınızı düzene sokmaya başlayabilirsiniz. Hafta genelinde, ihtiyaç dışı harcamalardan yana dikkatli olun. Ayrıca, kariyer hayatınızda, emeklerinizin karşılığını almaya başladığınız bir hafta olacak.

Akrep Burcu: Sevgili akrep ve yükselen akrep burçları; Her anlamda dört dörtlük bir hafta sizleri bekliyor. Eğer hayatınızda biri yok ise bu hafta yeni bir ilişki içerisine girebilirsiniz. Var olan ilişkilerde ise iyileşme olmayanlarda kopuş meydana gelebilir. Öte yandan kariyer hayatınız açısından olumlu gelişmelerle dolu bir hafta geçireceksiniz.

Yay Burcu: Sevgili yay ve yükselen yay burçları; Bu hafta özellikle ikili ilişkilerinizde çok sabırlı olmanız gereken bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız. Aksi durumda, krizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda ev ve kişisel alanlarında değişime gidiyor olacaksınız. Taşınma gündeminizde olabilir. Öte yandan, kariyer ve iş hayatı açısından destekleniyor olacaksınız.

Oğlak Burcu: Sevgili oğlak ve yükselen oğlak burçları; Hafta boyu, kişisel gelişiminiz açısından destekleniyor olacaksınız. Eğitim ile ilgili değişimleri hayatınıza çekmeye başlayabilirsiniz. Yeni kararlar almaktan da geri kalmamanızı tavsiye ederim. Finansal gücünüzü kontrol ettiğinizden emin olmadan yeni adımlar atmamaya çalışın.

Kaynak: Furkan Erkan