Serik'te Motosiklet Ambulansla Çarpıştı: 1 Ölü Serik'te Motosiklet Ambulansla Çarpıştı: 1 Ölü

İstanbul'da sömestir tatilini evde geçiren çocuklar için kayak ve su sporları fırsatına büyük ilgi gösteriliyo.

6-17 yaş arası öğrenciler, sadece karnelerini göstererek girebildikleri ve buzda kayak ile su sporları yapabildikleri Silivri Kapı ve Bayrampaşa'daki tesislere ilgi gösteriyorlar. Sabahın erken saatlerinden akşama kadar devam eden etkinlikler, 2 Şubat'a kadar sürecek.

Silivri Kapı Buz Pisti'nde başlayan "Karneni Getir Buzda Kay" etkinliği, 22 Ocak'ta başladı ve ilk etabı yarın sona erecek. Ancak, 29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında ikinci aşama için etkinlik devam edecek.

Etkinlik saatleri, 6-17 yaş grubu çocuklar için uygun olarak belirlendi. Her gün 4 seans düzenleniyor ve çocuklar buz pateni deneyimi yaşayabiliyorlar.

Karneni Getir Buzda Kay etkinliğinde, buz pateni yanı sıra resim boyama alanı, Air Hokey Masası, Basketbol Oyun Masası ve Langırt Masası gibi çocuklara özel aktiviteler sunuluyor. Ayrıca, çocuklar hatıra fotoğrafı çektirebilecekleri özel bir platforma da erişebiliyorlar.

Kış ortasında su eğlencesi sunan Spor İstanbul'un "Karneni Getir Aqua'da Kay" etkinliği ise Bayrampaşa'daki Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi'nde devam ediyor. 9-13 yaş arası çocukların kabul edildiği etkinlik, her gün üç seans şeklinde, 11.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

Karneni Getir Aqua'da Kay etkinliği alanında da hatıra amaçlı fotoğraf çekim platformu bulunuyor.

Kaynak: DHA