İlker Kaleli, Öykü Karayel ve Mehmet Özgür gibi oyuncuların rol aldığı Kara dizisi, bu hafta Perşembe günü yayınlanacak bölümüyle ekranlara veda ediyor. Kara’nın ani final kararı, dizinin sevenlerini üzdü. Özellikle Poyraz Karayel’den sonra İlker Kaleli’nin yeniden ekranlara dönüşü, seyircileri heyecanlandırmıştı.

Hayatını çalanlardan intikam almak için harekete geçen bir yankesici ve onunla yolları kesişen bir kadının hikayesini konu alan Kara, 5. bölümüyle final yapacak.

Most Production imzalı dizi, sürükleyici senaryosu ve iddialı oyuncu kadrosuyla yeni sezonun merak uyandıran dizilerinden biriydi.

Rakipleri Kara’yı Zorladı

İlk başta ‘’Arak’’ olarak başlayan dizi, başladığı günden itibaren, hem seyircilerin bu isme alışamamasıyla hem de Perşembe gününün reytinglerinde neredeyse ilk 10’a bile giremedi. Karşısındaki Aldatmak, Sakla Beni dizileri ve Survivor gibi güçlü rakiplerinin arasına bu hafta itibariyle Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı İnci Taneleri de eklenince Show TV, Kara için erken final kararı aldı.

Final Bölümünde Neler Olacak?

Öykü Karayel, Mehmet Özgür, İlker Kaleli, Bennu Yıldırımlar, Tülin Özen ve Yıldıray Şahinler gibi oyuncuların olduğu Kara dizisinde, Kara’nın Rauf’u kalbinden vurmasına rağmen Zeynep’in olaylara dahil olması onu rahatsız ediyor.

Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Açıklama! Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Açıklama!

Bu sırada Zeynep, Rauf’la birlikte kendisinden de saklananları bir bir ortaya çıkarmaya başlıyor.

Kara, final bölümüyle Perşembe saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak. Dizinin final bölümünden yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Furkan Erkan