Gold Film imzalı Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti, geçen hafta yayınlanan 58. bölümündeki son sahne ile herkesi şaşırttı. Pembe’yi Alev’in ittiğini düşünen Apo, Alev ile ilişkilerini bitirince Alev de onu terk etti. Ancak ilginç şekilde dizinin son sahnesinde bebek odalı kocaman bir evde Alev’in gece elbisesiyle Apo’yu beklediği ve Apo’nun da ona sarıldığı ve öptüğü görüldü.

Apo ile Alev Evlendi mi?

Bu şok eden sahne sonrası bazı seyirciler Apo ile Alev’in barışmasına sinirlenirken kimisi de şaşırdı. Peki bu sahne dizide gerçekten yaşandı mı? 58. bölümün olay akışı bambaşka yönde ilerlerken birbirlerini terk eden ikili nasıl oldu da bir anda barıştı ve ayrı eve çıktı?

Apo, Pembe’den nihayet vazgeçip Alev ile evlendi mi? Yoksa Pembe’den habersiz ayrı bir eve çıkıp, aslında birbirlerini terk etmediler mi?

Alien TV dizisi mi oluyor? Alien TV dizisi mi oluyor?

Yapımcısından Açıklama

Kızılcık Şerbeti’nin yapımcısı Faruk Turgut, geçtiğimiz aylarda Mirgün Cabas’ın Youtube programında hem bu dizi hem de Kızıl Goncalar’la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Buna göre Turgut, yaptığı dizilerde 2 sezon sürmesinin daha iyi olduğu ve tadında bırakılması gerektiğini belirtmişti.

Dizideki birçok olayın bir noktada kendini tekrar ettiği düşünülürse, yüksek reytinglere rağmen Kızılcık Şerbeti’nin Turgut'un açıklamaları doğrultusunda bu sezon biteceği düşünülüyor. Haliyle olayların ilgi çekiciliği azalmışken Apo ile Alev’in barıştığının gösterilmesi kuvvetle muhtemel, dizinin 5-6 bölüm sonraki yaşanacak olaylardan bir sahne olabilir. Ya da söz konusu sahne, Apo veyahut Alev’in rüyası da çıkabilir.

Tüm bunların dışında eğer gerçekten Apo ile Alev gerçekten barıştıysa, bu durum dizinin sadık izleyicilerinin diziden soğumasına sebep olabilir. Zira senaryo açısından Apo’nun Alev’i terk etmesi ve hiçbir şey olmamış gibi barışmaları inandırıcılık problemi de doğuracaktır.

Kızılcık Şerbeti, yeni bölümüyle 19 Nisan Cuma Show TV’de olacak. Apo ile Alev’in arasında yaşanacakları da bu bölümden itibaren izleyeceğiz.

Muhabir: Furkan Erkan