Elizabeth Gregory tarafından yazılan habere göre, dizinin ilk sezonu Eylül 2022'de yayınlandıktan sonra hızla popülerlik kazanmış ve Netflix'in en çok izlenen üçüncü İngilizce konuşulan dizisi olmuştur.

856 milyon saatlik izlenme süresiyle büyük bir başarı elde eden Monster, Altın Küre Ödülleri, Screen Actors Guild Ödülleri ve Satellite Ödülleri gibi birçok ödüle aday gösterilmiş ve kazanmıştır.

Netflix, diziyi hemen ikinci ve üçüncü sezonları için yenileme kararı alarak izleyicileri şaşırtmıştır. Bu yenileme kararıyla birlikte, gelecek sezonlarda "toplumu etkileyen diğer canavar figürlerin hikâyelerini" keşfedileceği açıklanmıştır. Bu, dizinin sadece Jeffrey Dahmer'a odaklanmayacağı anlamına gelmektedir.

Dizinin yaratıcı ekibinin, Ryan Murphy'nin ikinci ve üçüncü sezonların yönetmenliğini üstleneceği belirtilirken, henüz yayın tarihi, keşfedilecek hikâyeler veya kadroya katılacak oyuncular hakkında herhangi bir ayrıntı verilmemiştir.

Survivor All Star'da Kavga: O İsimler için Ne Karar Alınacak Survivor All Star'da Kavga: O İsimler için Ne Karar Alınacak

Dizinin yeni sezonu merakla beklenirken, ilk sezonda yer alan ana karakter Jeffrey Dahmer’ın gerçek yaşam hikâyesi merak konusu olmuştur.

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN LİNKE TIKLAYIN

Kaynak: Sibel Bay