YAĞMUR TEMİZ

Sosyal medya uygulamalarında akım haline gelen "Nil Anka-Ümmügülsüm" sesini birçok kullanıcı kullanıyor.

"Nil Anka-Ümmügülsüm" sesi, TikTok, Instagram ve X (Twitter) platformlarında kullanıcılar tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Yıllar önce yayınlanan “Bu Tarz Benim” programının yarışmacısı İdil Naz Kaluç'un “Nil Anka” sözleri gündem oldu.

Kullanıcılar, "Nil Anka mi diyeyim yoksa sen mi gerçek ismini söylersin Ümmügülsüm" paylaşımını yaptı.

İdil Naz Kaluç'un yeniden gündem olan sözlerine Nil Anka'dan yanıt gecikmedi.

Murat Dalkılıç Konserlerini İptal Etti! Murat Dalkılıç Konserlerini İptal Etti!

Nil Anka, konuya ilişkin şunları söyledi:

“Arkadaşlar gerçekten bana olan ilginiz hoşuma gidiyor, ekonominin ve eğitimin ivme kaybettiği güzel ülkemde, gençlerimizin stresten uzaklaşmak için eğlenceli anlar yaratması ve bunu benimle popülerleştirerek yapmaları ayrıca gururlandırdı. Teşekkür ederim.

Öncelikle adım hiçbir zaman Ümmügülsüm olmadı. Her zaman Nil Anka’ydım. Ayrıca çok sempatik bir isim. Olsaydı da zevkle kullanırdım, eğlenirken o isimleri taşıyan insanlar olduğunu unutmayın. Herkesin bir ismi var ve bu insanları değerlendirmeniz için bir anlam teşkil etmez.

Yalan ve iftiralar attırmayı mecbur kılarak ve o kızların programda kalması için yapımcılarla anlaşarak oyunlara piyon oluyorlar. Kullanılıyorlar. O programdan önce de Nil Anka’ydım. Konserler verdim. O programa beni Türkiye’ye tanıtmak için çıkardılar. Halk nezaketimi sevince çok dikkat çektim ve reytingler üzerime gelinerek elde edilmeye başlandı.”

Editör: Yağmur Temiz