Fenerbahçe Alagöz Holding, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde İkinci Kez Şampiyon Fenerbahçe Alagöz Holding, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde İkinci Kez Şampiyon

Galatasaray’da Sacha Boey her an İstanbul’dan Almanya’ya uçabilir. Dünkü İstanbulspor maçı kadrosuna alınmayan Sacha Boey'in Alman panzeri Bayern Münih ile anlaştığı ileri sürüldü. Bayern ile Galatasaray arasında kıran kırana pazarlık yaşanıyor.

Bundesliga ekibi Bayern Münih’in, sarı kırmızılıların başarılı sağ kanadı Sacha Boey ile 4 yıllık sözleşme konusunda anlaştığı öne sürüldü.

Genç oyuncunun 3 milyon euronun üzerinde bir rakam kazanacağı öğrenilirken, Galatasaray ile Bayern Münih arasındaki Sacha Boey pazarlığı da kıran kırana devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre Bayern Münih 22 milyon euroya kadar çıktı. Galatasaray ise bonuslarla birlikte 30 milyon euro istiyor.

Pazarlıklar sürerken, Bayern Münih yetkililerinin İstanbul'a özel uçak ile geldikleri ve anlaşma sağlanıp imzalar atılabilirse Boey'i de alıp özel uçakla Münih'e dönmeyi planladıkları öğrenildi.

Gün içerisinde Sacha Boey ile ilgili her an resmi bir açıklamanın gelebileceği de gelen haberler arasında yer alıyor.

Kaynak: DHA