Survivor Türkiye'nin iddialı yarışmacılarından biri olan Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Cesur ve rekabetçi tavrıyla izleyicilerin dikkatini çeken yarışmacı, sporcu kimliğiyle tanınan bir isimdir. Jimnastik, Step, Aerobik ve Fitness’la ilgilenen Damla, ilk olarak 2016 yılında Survivor yarışmasında yer almış ve yarı finale kadar başarılı bir performans sergilemiştir.

2018 yılında, Survivor All Star’da performansıyla adından söz ettiren Damla Can, daha sonra TV8 ekranlarında yayımlanan Survivor Panoroma'da yorumcular arasında yer almıştır.

İzleyiciler tarafından sevilen ve desteklenen Damla Can, 2024 Survivor All Star macerasında gösterdiği performansla, kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Hem takım arkadaşlarına destek olmayı, hem de bireysel performansını en üst seviyede tutmayı başaran Damla, adanın rekabet dolu ortamında dikkat çekici bir yarışmacı haline gelmiştir.

Damla Can, Survivor macerasında sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda duygusal ve stratejik olarak da güçlü bir performans sergilemektedir. Zorlu ada koşullarında dahi pozitif enerjisini kaybetmeyen ve her zaman takımının moralini yüksek tutmaya çalışan Damla, bu sayede izleyicilerin sempatisini kazanmıştır.

Samiha Ayverdi Kimdir? Samiha Ayverdi Kimdir?

Survivor Damla Can’ın Sevgilisi Kim?

Damla Can'ın sevgilisi, "Yeni Gelin" adlı dizide canlandırdığı Hazar karakteriyle tanınmış ve geniş bir hayran kitlesi edinmiş oyuncu, Tolga Mendi’dir. İkilinin, bir süredir birlikte oldukları ve aynı eve taşındıkları biliniyor.

Kaynak: Furkan Erkan