MİT'ten, PKK Mensubu 2 Teröriste Operasyon! MİT'ten, PKK Mensubu 2 Teröriste Operasyon!

Olay, gece yarısı sıralarında Süleymanpaşa ilçesine bağlı 100’üncü Yıl Mahallesi Cevat Kurtuluş Sokak’taki Gür Apartmanı’nda meydana geldi. İl Emniyet Müdürlüğü’nde teknisyen yardımcısı olarak görev yapan Şenol Ş. ile eşi Duygu Ş. arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında Şenol Ş. önce eşi Duygu’yu ardından da oğlu Ali’yi tabanca ile vurup, intihar etti.

Silah seslerini duyan komşularının 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çağırılan çilingir tarafından kapısı açılan eve giren ekipler Şirin çiftiyle oğullarının cansız bedenleriyle karşılaştı.

Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nde otopsi işlemleri tamamlanan Duygu Ş. ile oğlu Ali E.'nin cenazeleri, yakınları tarafından teslim alınarak Malkara ilçesinin kırsal Deveci Mahallesi'ne götürüldü. Mahalle camisinde kılınan cenaze namazına Duygu Ş.'in annesi Fatma, babası İsmail Ak, yakınları ve mahalleli katıldı. Namazın ardından anne ve oğlu mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Şenol Ş.’in ise ilçe merkezinde toprağa verileceği bildirildi.

Kaynak: DHA