Neflix dizisi The Witcher'da (Büyücü), Rivialı Geralt rolünü bırakmaya karar verdiğini açıklayan Henry Cavill'in yerine The Hunger Games oyuncusu Liam Hemsworth'un geçeceği açıklanmıştı.  

4. sezon çekimlerinin geçen ay başladığı belirtilen The Witcher'da, çekimlerin bu yılın sonbaharına kadar sürmesi planlanırken Liam Hemsworth'un çekimlerde Rivialı Geralt olarak yer alıp almadığına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. 

İnci Taneleri’nin 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı İnci Taneleri’nin 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ancak 34 yaşındaki aktörün sosyal medya hesabından paylaştığı siyah beyaz fotoğraf görüntüsü, oyuncunun çekimlerde yer aldığını kanıtlar nitelikteydi.

Hemsworth yeni paylaştığı fotoğrafında devasa kollarını gösterirken oyuncunun vücudunu geliştirdiği ve forma girdiği görülüyor.   

Netflix'in heyecanla beklenen The Witcher dizisinin yeni sezonunun 2025'te gösterime girmesi bekleniyor.

Netflix 18 ay önce yaptığı açıklamada, The Witcher dizisinin yıldızı Henry Cavill'in yerine Liams Hemsworth'un dizinin kahramanı Rivialı Geralt'ı canlandıracağını duyurmuş, herkesi şok etmişti. 

Değişikliğin neden gerçekleştiğine dair ise taraflardan hala bir açıklama gelmedi. Ancak Cavill ile dizi yapımcıları arasında sürtüşme ve programlama sorunları olduğu öne sürülmüştü.

Muhabir: Ersan Akbaş