Entertainment Weekly’nin haberine göre, Mad Max hayranlarını heyecanlandıracak yeni bir gelişme yaşandı. Mad Max: Fury Road ile karşımıza çıkan ve başrolde yer alan Tom Hardy’nin, Mad Max serisine geri dönebileceği açıklandı

Filmlerin yönetmeni George Miller, bir sonraki Mad Max filminin senaryosunu yazmaya başladığını açıklarken, yeni filmde Fury Road’un öncesini yani Tom Hardy’nin karakteri Mad Max’in hikayesini izleyeceğiz. Bu şekilde de önümüzdeki haftalarda izleyeceğimiz Furiosa: Bir Mad Max Destanı’ndaki olaylarla da bağlantısı sağlanmış olacak.

Steven Spielberg'in Yeni Filmi 2026'da Steven Spielberg'in Yeni Filmi 2026'da

George Miller’dan kesin bir açıklama gelmese de yeni filmde Tom Hardy, ikonik karakterine yeniden hayat verebilir. Miller, senaryonun temel halini bir novella olarak yazdıklarını ve sonrasında senaryoya dönüştürdüklerini açıklarken, daha Fury Road’un başında Mad Max’in tüm hikayesini çoktandır planladıklarını belirtti.

furiosa-mad-max-1

Furiosa: Bir Mad Max Destanı İlkini Aratmayacak

George Miller, önümüzdeki haftalarda vizyona girecek Furiosa: Bir Mad Max Destanı için, birçok şeyin aynı kalitede olduğunu ve geriye kalan unsurların da daha önce hiç görülmedik, farklı şeyler barındırdığını söylemişti.

24 Mayıs’ta vizyona girecek filmde Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth, Tom Burke gibi oyuncular yer alıyor.

Muhabir: Furkan Erkan