Oyuncu ve senarist Yılmaz Erdoğan, geçtiğimiz günlerde sevgili olduklarına ilişkin açıklamalarda bulunan model Cansu Taşkın hakkındaki sessizliğini sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile bozdu.

Her şey Cansu Taşkın’ın Pınar Kerimoğlu’nun YouTube programında, “Yılmaz Erdoğan ile aranızda bir aşk var mı?” sorusuna yanıt vermesiyle başlamıştı.

Cansu Taşkın’ın, Yılmaz Erdoğan ile aralarında bir ilişki olduğuna yönelik haberleri doğrulaması magazin gündemine bir anda bomba gibi düşmüştü.

Cansu Taşkın - Yılmaz Erdoğan birlikteliğine ilişkin fotoğraf karelerinin de ortaya çıkmasıyla günlerdir bu ilişki konuşulmuştu.

Çiftin romantik anlarına ilişkin fotoğraf karelerini Cansu Taşkın’ın kardeşi tarafından paylaşılması ise sosyal medyada uzun süre gündem olmuştu.

Volkan Demirel ve Zeynep Demirel Ayrılıyor Mu? Volkan Demirel ve Zeynep Demirel Ayrılıyor Mu?

Bu gelişmeler üzerine Yılmaz Erdoğan’ın, Cansu Taşkın ve kardeşine dava açacağı iddia edilince oyuncu, sessizliğini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bozdu.

İnci Taneleri’ndeki Azem karakteriyle fırtınalar estiren Yılmaz Erdoğan, kimseyi dava etmeyeceğine dikkat çekerek “Geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki 'garip' bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum” dedi.

Yılmaz Erdoğan paylaşımında, herkesi ve her şeyi sadece iyi yanları ile hatırladığını ve gerisini unuttuğunu ifade etmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Muhabir: Ersan Akbaş