Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), mülkiyeti belediye ait olan Çubuk, Gölbaşı, Çankaya ve Etimesgut’taki taşınmazların satışı için ihaleye çıkacağını açıkladı.

Kapalı teklif usulü ile 27 Haziran 2024 Perşembe günü ABB Hizmet binasının Encümen salonunda toplanacak Belediye Encümeni tarafından yapılacak ihalenin, saat 14.00’te başlayacağı bildirildi.

Mülkiyeti belediyeye ait tam hisseli taşınmazların ihalesinde, Çubuk ilçesi Yazır Mahallesinde 19, Gölbaşı ilçesi Kızılcaşar Mahallesinde 1, Çankaya ilçesi Dodurga Mahallesinde 1 ve Etimesgut ilçesi Yukarıyurtçu Mahallesi’nde 1 olmak üzere toplam 22 arsanın satışı gerçekleştirilecek.

ABB’ye ait taşınmazların satış şartnamesi, en geç 26 Haziran Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar Hipodrom Caddesi’ndeki Belediye Hizmet binasında bulunan Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı Gayrimenkul Değerleme ve İhale Şube Müdürlüğü’nde görülebileceği ve alınabileceği duyuruldu.

İhaleye katılacakların 1500 TL karşılığında şartname aldıktan sonra teklif mektuplarını en geç 27 Haziran Perşembe günü saat 12.00’ye kadar ABB Hizmet Binasındaki Encümen Başkanlığına teslim etmeleri gerektiği belirtildi.  

Çubuk’ta Yangın: Apartman Dairesi Büyük Hasar Aldı Çubuk’ta Yangın: Apartman Dairesi Büyük Hasar Aldı

Kapalı teklif usulü ile yapılacak ihale Belediye Encümen salonunda saat 14.00’te başlayacak.

Ankara’dan son dakika haberleri için bizi takip edin!

Muhabir: Ersan Akbaş