TV8 televizyonunda ekranlara gelen Survivor 2024: All Star’da, yarışmacılar arasında yükselen tansiyon eksilmiyor.  

Turabi - Poyraz, Nagihan - Bozok ve Turabi - Ogeday tartışmalarıyla izleyiciyi ekranlara kilitleyen Survivor 2024 All Star’da, Acun Ilıcalı bu durumdan rahatsız olduğunu açık açık dile getirdi.        

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, Beyaz TV’de yayımlanan Beyaz Futbol’a yaptığı değerlendirmede, Survivor 2024: All Star’ı, son yılların en heyecanlı ve en eğlenceli Survivor’ı olarak gördüğünü belirterek, “Ama yüksek gerilimden memnun değilim. Onun dışında SMS olmaması, elemelerin düello şeklinde olması Survivor'ı bambaşka bir boyuta taşıdı” açıklamasını yaptı.

Gaddar’ın 7. Bölümünden Yeni Fragman Yayınlandı Gaddar’ın 7. Bölümünden Yeni Fragman Yayınlandı

Survivor adasında yaşanan gerilimlerden dolayı yarışmacıların diskalifiye olabileceğinin sinyallerini de veren Acun Ilıcalı, “Şöyle bir şey var, inşallah bu değerli yarışmacılarımızı adada tutabiliriz. Hani her tarafı delik olur, suyu tutmaya çalışırsın ya, onun gibi, bir tarafı toparlıyoruz öbür taraf da sorun çıkıyor. Orayı toparlıyoruz, bu sefer başka bir tarafta sorun yaşanıyor. Şimdi de Nagihan - Sahra sorunu çıktı” diyerek yaşanan gelişmeler hakkında bilgi verdi.  

Ilıcalı, yarışmacıların çok hırslı olduklarını da belirterek “Kazanmak istiyorlar. Bu güzel bir şey ama günde en az 2 - 3 saatim şu anda Survivor ile ilgili problemleri çözmekle geçiyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ersan Akbaş