90'lı yılların sonlarına ve 2000'li yılların başlarına damga vuran Arda Kural, yıllar içinde yaşadığı değişimlerle hayranlarını şaşırttı. Bir süre ortalardan kaybolan Kural, geçtiğimiz günlerde Esra Ezmeci'nin programında görüntülendi.

Yeni Mesleğini Açıkladı!

Ezmeci'nin programında yaşadığı sıkıntılı günleri anlatan Arda Kural, setlere geri dönmek istemediğini belirterek yeni mesleğini duyurdu. Kural, madencilik alanına yöneldiğini ve değerli taşlar ile metal incelemeleri yaptığını açıkladı. "Bir atölyem var, orada altın tüccarlığı ve elmas ticareti yapmayı planlıyorum. Ulaşabilirsem 5 yıla zengin olabilirim" dedi.

Kendini beş yıl sonra yurt dışında elmas ticareti yaparken veya altın tüccarı olarak gördüğünü ifade eden Kural, kariyerinde yeni bir sayfa açmış durumda.

KÖFN Grubundan Kötü Haber! KÖFN Grubundan Kötü Haber!

Arda Kural Yeni Mesleğini Açıkladı 5 Yıla Zengin Olacağım! Görsel 2

Hastalığı Hakkındaki Açıklamaları, Sosyal Medyada Gündem Oldu

Kural'ın açıklamaları kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. "Beni anlamayan bir çevrede kalmak psikolojimi bozdu" diyen Kural, düşünmenin ve yüksek IQ'sunun onu yalnızlaştırdığını belirtirken, zihnini sabit tutmak için ilaç kullanmaya devam ettiğini belirtti.

Ayrıca, inancının kendisini hayatta tuttuğunu ifade eden Kural, hayatta şükretmenin ve değer vermenin oldukça önemli olduğuna vurgu yaparak, "Hayatı ve yaşamayı çok seviyorum. Allah'ın yarattığı her şey beni duygulandırıyor." dedi. 

Kaynak: Haber Merkezi