Aydın’ın Nazilli ilçesinde, bugün saat 09.00 sıralarında Cumhuriyet Mahallesindeki bir apartmanda, T.Ş. isimli şahıs sevgilisi F.D.’nin nişanlısı E.Ş.’yi (43) tabancayla vurarak öldürdü.

12 yıllık sevgilisi T.Ş.'den ayrılan adliye memuru F.D., bir süre önce Karacasu'da demir doğrama işiyle uğraşan E.Ş. ile nişanlandı. Bu durumdan haberdar olan T.Ş., iddiaya göre F.D.'yi rahatsız etmeye başladı. F.D. şikâyetçi oldu ve T.Ş. hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Karara rağmen T.Ş. eski sevgilisi F.D.'yi rahatsız etmeye devam etti.

Sabah saatlerinde F.D.'nin nişanlısı E.Ş. ile kaldığı apartman dairesinin önüne gelen T.Ş., orada beklemeye başladı. İkili evden çıkınca T.Ş., belindeki tabancasını çıkarıp E.Ş.’yi göğsünden vurarak kaçtı. E.Ş., kanlar içinde yere yığılırken, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, E.Ş.’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Polis ekipleri, olayın ardından kaçan T.Ş.'yi suç aleti tabancayla birlikte yakalayıp, gözaltına aldı.

Diyarbakır’da 1 Milyon Liralık Hırsızlık Diyarbakır’da 1 Milyon Liralık Hırsızlık

E.Ş.’nin cenazesi, savcı ve polisin incelemelerinin ardından Nazilli Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: DHA