Beşiktaş 2024-2025 sezonunun ilk antrenmanını, yeni teknik direktör Giovanni van Bronckhorst yönetiminde gerçekleştirdi.

MKE Ankaragücü ile Gençlerbirliği Kupa Maçında Karşılaşacak MKE Ankaragücü ile Gençlerbirliği Kupa Maçında Karşılaşacak

Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan idman 1.5 saat sürdü. Top kapma çalışmasıyla başlayan antrenman, karşılıklı pas ve kısa maçlar ile devam etti. 

Siyah beyazlılarda milli takımda olan Mert ve Semih antrenmanda yer almadı. Yeni transfer Paulista idmana çıkarken, bir diğer yeni transfer Rafa Silva ise 3 Temmuz'da İstanbul'da olacak. 

Masuaku, Colley ve Aboubakar'ın 8, Muçi'nin de 15 Temmuz'a kadar izinli olduğu açıklandı.

Beşiktaş yarın akşam saat 18:00'de yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst, antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İdmanlar başladığı için mutlu olduğunu aktaran van Bronckhorst, şu ifadeleri kullandı:

"Bugün burada çalışmaya başlamaktan dolayı çok heyecanlıyım. Oyuncularımızla da bugün ilk defa beraberiz. İdmanlarımıza başlayacağımız için çok mutluyum. Sizlerle de iyi ilişkimizin ve iletişimimizin olması gerekiyor. Sizlere karşı açık olmamız gerekiyor. Çünkü sizlerle konuşurken aynı zamanda taraftarlara da sesleniyoruz. Bu noktada iyi ilişkiler kurmak hepimiz için çok önemli. Takımımızla da çok fazla çalışacağız. Özellikle ilk hafta çok önemli olacak."

Kaynak: DHA