Ankaralı vatandaşların toplu taşımada yaşadığı ulaşım sorunları hakkında bilgi almak ve sorunları yerinde dinlemek için EGO Genel Müdürü Taylan Engin ilçe ziyaretlerine Beypazarı ile devam etti.

Çubuk ve Etimesgut’ta vatandaşları dinleyen Taylan Engin bir sonraki ziyaretini Beypazarı’na gerçekleştirdi. Engin Beypazarı Aile Yaşam Merkezi’ndeki toplantıda ilçe sakinlerinin talep ve önerilerini tek tek not aldı.

Beypazarı Belediye Başkanı Özer Kasap’ın da katıldığı vatandaş buluşmasında konuşan Engin, “Sorunları birebir dinliyoruz ve çalışıyoruz. 4 - 5 ay gibi kısa bir süre sonra da sorunların çözümleri ile ilgili şeffaf yönetim anlayışımız gereği hesabını vermeye geleceğiz” diye konuştu.

Ankara Çubuk'ta Ahır Yangını Ankara Çubuk'ta Ahır Yangını

Amaçlarının yolcuların kartlarıyla ilgili, sistemle ilgili, güzergâhla ve duraklarla ilgili yaşadığı sıkıntıları birebir dinlemek ve doğru anlamak olduğunu söyleyen Engin, “Beypazarı özelinde daha çok özel taşımacılarla ilgili sorunlar dile getirildi. Ankara - Beypazarı arasındaki ulaşımın aktarma koşullarıyla ilgili sorunlar aldık. Biz bu sorunların hepsine çalışacağız. Biz bu sorunları birebir dinliyoruz, çalışıyoruz” dedi.  

Engin, EGO olarak bir teknolojik bir dönüşüm dönemi yaşadıklarını da belirterek, “Bu dönüşüm için çok kısa bir süre daha sabır istedik. Bu dönüşümün sonunda zaten genel sorunların yüzde 70 - 80’ini çözdüğümüzü hep beraber göreceğiz” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Bülten