CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, süreçte erken seçimi dillendirmenin doğru olmadığı kanaatini taşıdıklarını; "Bu, halkımıza karşı da onlardan oy isterken öyle bir vaatte bulunmadığımız için ikircikli bir tavır sergilemek olur diye düşünüyoruz" cümleleriyle ifade etti.

Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında, sırasıyla AK Parti, DSP, Vatan Partisi, DEM Parti, İYİ Parti, BBP, Demokrat Parti, MHP, Saadet Partisi ve Anavatan Partisi heyetleri, CHP Genel Merkezi'ne ziyarette bulundu.

Siyasi parti heyetlerini, CHP Genel Başkan Yardımcısı Aylin Nazlıaka başkanlığındaki Ankara Milletvekili Aliye Timisi Ersever, Parti Meclisi Üyesi Mehmet Alkım Denizaslanı ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Onur Topkül'ün yer aldığı heyetin ağırladığı biliniyor.

Kayseri’de Şakayıkları Koparmanın Cezası: 244 Bin TL Kayseri’de Şakayıkları Koparmanın Cezası: 244 Bin TL

"Kaliteli yaşam standardı getirmek zorundayız"

MKYK Üyesi Hasan Sert başkanlığındaki AK Parti heyetinin ziyaretinde Nazlıaka, konukların ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, bayramların birlik, beraberlik duygularının pekiştiği günler olduğunu ifade etti.

Nazlıaka, ülkede yurttaşların sorunlarını çözmenin herkesin sorumluluğu olduğunu belirtti. Tüm yurttaşların bir sonraki bayramın keyfini yaşayabileceği günler için hep beraber sorumluluk duygusuyla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

AK Parti MKYK Üyesi Hasan Sert de seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi. CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e geçirdiği ameliyatlar nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletti.

Türkiye ve dünyanın zor bir dönemden geçtiğini vurgulayan Sert; "Pandemiden başlayan, seller, yangınlar, felaketler, Rusya-Ukrayna krizi, Filistin-İsrail çatışması, Türkiye'ye de zor anlar yaşatıyor. Halkın ve tabanın bu sıkıntılarını görüp onlara çözüm getirmemiz gerekiyor. Elimizden ne geliyorsa, performansımız neye yetiyorsa, ekonomik ve global şartlar neyi gerektiriyorsa bunları yapıp halkımıza daha rahat, daha kaliteli yaşam standardı getirmek zorundayız" değerlendirmesinde bulundu.

Gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulunulan ziyaretlerde, konuklar çiçek ve çikolata getirdi, CHP'de ise misafirlere çay, kahve ve çikolata ikram edildi.

Kaynak: AA