2021 yılında ‘Doğaya Dönüş’ sergisiyle beğeni toplayan ressamlar Fisun Kapucuoğlu ve Selma Selçukcan, sanatın ve doğanın sürdürülebilirliğine dikkat çektikleri sergi serisini 3’üncü kez sanatseverlerle bir araya getirdi. Sergi, doğal yaprak ve ağaç kabuğundan üretilen 18 eserden oluşuyor.

Açılış davetinde, dünyada ilk olma özelliğiyle doğal yaprak ve ağaç kabuğunda çalışılan, tasarım tescilli tablolar sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Misafirlerin beğeniyle takip ettiği sergide Fisun Kapucuoğlu ve Selma Selçukcan, eserleri oluşturma aşamalarını anlatarak davetlileri bilgilendirdi. Sürdürülebilirlik kavramının giderek öneminin artırdığı günümüzde bu kavrama üstünde durarak sanata bakış açılarını açıklayan ressamlar, davetlilerin merak ettikleri soruları da cevapsız bırakmadı. Sergi davetinde konuklar, sohbet ederken merak ettikleri soruları da sanatçılara yönelttiler. Kapucuoğlu ile Selçukcan’ın gelecek sergileri için de heyecanlanan konuklar, Doğaya Dönüş 3 sergisini beğendiklerini dile getirerek, tebriklerini ilettiler

Üsküdar - Samandıra Metro Hattı Arızası Devam Ediyor Üsküdar - Samandıra Metro Hattı Arızası Devam Ediyor

Magazin Dünyası Yoğun İlgi Gösterdi

Fisun Kapucuoğlu ve Selma Selçukcan’ın her biri tasarım tescilli eserleri yoğun ilgi gördü. Cemiyet, magazin ve siyaset dünyasından da önemli isimlerin ilgi gösterdiği sergiye; İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, Wilma Elles, Yalçın Şahin, Pınar Eliçe, Hülya Kalyoncu, Arzu Kunt, Sibel Keçeli, Seda Bozkurt, Ayşe Sapmaz, Derya Kartoz, Burcu Kartoz, Tülin Kartoz, Gülcan Köseoğlu, Selahattin Kermen, Sepide Khani, Hasan Çelik, Mert Adalarlı, Metehan Varol, Eser Elgür, Maks Gerşon, Kerim Güzeliş, Kubilay Salihvatandaş, Ayşem Şanlı, Ayşegül Kayabay, Kemal Arslantürk, Çağla Kurt, Ahmet Koç, Devrim Hamaratlar, Eda Fıçıcı, Gamze Özlü, Emel-Muhittin Tığılı, Esra Sönmezer, Eylül Onat, Ferhan Aral, Feruze Gözel, Najiba Abbasova, Nuray Aynacı, Gül Ergi, Gültekin-Elif Hobikoğlu, Hakan Gürsoy, İlhan Kaya, Lara Muradova, Afranur Kalaycı, Öner Evez, Yakup Biçer, Sümeyra Teymur, Melek Doğan, Mustafa Bozkurt, Onur Altunay gibi isimler katıldı.

Kaynak: DHA