Netflix yapımı Kırmızı Bülten filminde Ryan Reynolds'un, Dwayne Johnson'un sete sürekli geç gelmesinden ötürü Johnson ile filmin çekimleri sırasında tartıştıkları öne sürüldü. 

47 yaşındaki Reynolds, 2021 yılındaki filmin çekimleri sırasında 51 yaşındaki Johnson'la sete geç gelmesinden dolayı karşı karşıya geldiği ve ikilinin bu nedenle tartışıp kavga ettikleri iddia edildi. 

O dönemde covid 19 salgını nedeniyle karmaşık olan filmin çekim programlarının Dwayne Johnson'ın geç gelmeleri nedeniyle etkilendiği öne sürüldü. 

TMZ'nin haberine göre aradan geçen 3 senenin ardından ikilinin arasındaki soğukluk sona erdi. 

Şu anda araları iyi olan aktörlerin bunu kendi aralarında konuşarak sorunu çözdükleri belirtildi.

Nicolas Cage Bu Yaz Korkutacak Nicolas Cage Bu Yaz Korkutacak

Kırmızı Bülten / Red Notice setinde olaylara şahit olan bir set çalışanı ise Page Six sitesine yaptığı açıklamada, sanıldığı gibi sette bir kavga yaşanmadığını ancak anlaşmazlığın pandeminin yoğun ve tansiyonun yüksek olduğu dönemde çıktığını belirtti ve köprünün altından çok sular geçtiğini de kaydetti.

Rawson Marshall Thurber tarafından Netflix için yazılan ve yönetilen Kırmızı Bülten, 2021 yılında Netflix'in en pahalı prodüksiyonlarından biri olmuştu. Yaklaşık 200 milyon dolara çekilen aksiyon macera filminde Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds'a Gal Gadot eşlik etmişti.

Muhabir: Ersan Akbaş