Özellikle O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’deki ‘’Ah Geceler’’ müzikaliyle adından sıkça söz ettiren Enis Arıkan, dünyada da çok izlenen reality dizisi Ağır Yaşamlar’ın yeni sezonunda mikrofon başına geçecek.

TLC’de yayınlanan Ağır Yaşamlar programının her bölümünde karşımıza çıkan Dr. Nowzaradan’ı seslendiren Dündar Müftüoğlu ile birlikte Enis Arıkan da seslendirme yapacak. Enis Arıkan’ın Müftüoğlu ile birlikte stüdyodaki kısa bir kesidi, TLC Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı.

‘’Sizden Çok Korkuyorum!’’

Yeni sezonda Enis Arıkan’ın da seslendirme yapacağının duyurulduğu paylaşımda Enis Arıkan, Dündar Müftüoğlu’na ‘’Sizden çok korkuyorum’’ derken güldüğü görülüyor. Paylaşılan keside göre, Arıkan programın yeni sezonunda William adlı bir karakteri seslendirecek.

Kathleen Turner'i Görenler Tanıyamadı Kathleen Turner'i Görenler Tanıyamadı

Ağır Yaşamlar programında, 270 kilonun üstündeki insanların, Dr. Nowzaradan’ın önerdiği sıkı yöntemlerle zorlu zayıflama süreçleri konu alınıyor.

Enis Arıkan ve Dündar Müftüoğlu'nun mikrofon başındaki eğlenceli anlarını aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Muhabir: Furkan Erkan