Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst kendisi için düzenlenen imza töreninde kritik açıklamalarda bulundu. Hollandalı teknik adam, oyun planıyla ilgili bilgi verdi.

Beyza Arıcı: Tüm Ülkelerin En İyi Haliyle Mücadele Edeceğiz Beyza Arıcı: Tüm Ülkelerin En İyi Haliyle Mücadele Edeceğiz

''Savaşan Bir Takım Olacağız"

İmza töreninde oyun planına ilişkin açıklamalarda bulunan Giovanni van Bronckhorst, “Beşiktaş'tan teklif aldığımda gerçekten onur duydum. Beşiktaş çok büyük bir kulüp, çok fazla taraftarı var. Büyük kulüpler her zaman kupalar için savaşmalıdır. Güçlü, asla pes etmeyen, kupalar için savaşan bir takım olacağız. Taraftarlarla tanışmak konusunda sabırsızım. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız başarılı olmak için. Benim için de çok büyük bir an. Göreve başlamak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Hasan Arat’tan Açıklamalar

Beşiktaş başkanı Hasan Arat, “Giovanni kendini kanıtlamış bir isim. Hepimizin tanıdığı ve saygı duyduğu bir futbol insanıdır. Kulübümüz için en uygun isimlerden biri olduğuna inancımız tamdır. Teknik direktörümüz Giovanni van Bronckhorst ve yardımcısı Gastel'e hoş geldiniz diyorum. Türkiye'nin en büyük kulübü Beşiktaş'a hoş geldiniz. Sezon başında oynayacağı Avrupa Ligi play-off turu bizim çok önemli. Hocamızın bu tura takımımızı en iyi şekilde hazırlayacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi