İngiltere tahtının varisi Galler Prensi William’ın eşi Prenses Kate Middleton, kanser tedavisine devam ederken Kraliyet Ailesi’nden bir kaynaktan prensesin görevleri hakkında İngiliz halkını üzecek bir haber geldi.         

Us Weekly’e konuşan kaynağa göre Kate Middleton, kanser tedavisinden sonra daha önce bulunduğu kraliyet görevlerine bir daha geri dönemeyebilir.

Kraliyet Ailesi kaynağı, prensesin ekibinin Kate Middleton geri dönerse neleri üstlenebileceği konusunda değerlendirme yaptığını belirterek, “İnsanların onu daha önce gördüğü role asla geri dönemeyebilir” dedi.      

22 Mart’ta kanser olduğunu yaptığı video paylaşımla kamuoyuna duyuran Kate Middleton, şu sıralar kemoterapi tedavisi aldığı için evde kalıyor.

Sadece doktorları uygun gördüğünde dışarıda halkın karşısına çıkabilecek olan Galler Prensesi’nin görülebileceği en yakın tarih ise 15 Haziran olarak belirtiliyor.

Çünkü 15 Haziran’da İngiltere’de Trooping the Colour töreni gerçekleştirilecek.

Yapılan yorumlara göre Kate Middleton da tören sırasında Buckingham Sarayı balkonundan halkı selamlayabilir.

Wanda Nara ile İcardi Boşanıyor Mu? Wanda Nara ile İcardi Boşanıyor Mu?

42 yaşındaki Galler Prensesi’nin hastalığı, ocak ayında yapılan karın ameliyatından sonra keşfedilmiş, ancak hangi kanser türüne yakalandığı konusunda bir açıklama yapılmamıştı.

Muhabir: Ersan Akbaş