Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) lider emlak geliştirme ve gayrımenkul şirketlerinden olan AKOL Global, Ankara'da ihtişamlı bir lansman toplantısı düzenledi.

Yeni nesil yaşam alanları tasarladığı projelerini Ankaralılara anlatan AKOL Global, Ankaralıları KKTC'de ev sahibi olmak için davet etti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) emlak ve inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden olan AKOL Global, Türk yatırımcılara yönelik başlattığı ve Kıbrıs’ta ev sahibi olmaya davet ettiği etkinlikler serisine, Antalya’dan sonraki durağı Ankara oldu.

AKOL Global Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Şanal’ın, ‘Kıbrıs Sizin Eviniz. Gelin Ev Sahibi Olun’ diyerek başlattığı ve şirketin hali hazırda devam eden 8 projesini tanıttığı programın adresi Ankara JW Marriot Otel oldu.  

Projeleri basın mensuplarına tanıtan AKOL Global Pazarlama Direktörü Özgür Koca;  Salamis Holiday Homes, Dolce Vita, Sea Front, AKOL Marine, Karpaz Peninsula, Dolce Mare, AKOL Villas, Esentepe Exclusive adlı projeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

"Türk Yatırımcılar Bu Fırsattan Yararlansın"

Koca, daha önceki projelerden örnekler vererek erken davrananların son derece karlı yatırımlarda bulunduklarını anlattı.

Ankara AŞTİ’de Bayram Dönüşü Yoğunluğu Ankara AŞTİ’de Bayram Dönüşü Yoğunluğu

Kuzey Kıbrıs’ta mülk edinmenin çok kârlı bir yatırım olduğunu belirten Koca, dünyanın dört bir yanından yatırımcıların Kuzey Kıbrıs’a akın ettiğini, AKOL Global olarak Türk yatırımcısının bu fırsatlardan yararlanmasını arzuladıklarının altını çizdi.

Projelerin detaylarını konuklara sunumlar ve videolar eşliğinde tanıtan Koca, Kuzey Kıbrıs’ın dünyaca ünlü Forbes Dergisi tarafından dünyanın en iyi sahil yatırım bölgesi seçildiğini de hatırlatarak; "Kıbrıs bir ada ülkesidir. Toprağın sınırlı olması hasebiyle fırsatlar da kısıtlıdır. Türk yatırımcısını bu avantajlı projelerden yararlanmaya davet ediyoruz" dedi.

Muhabir: Arda Kemal Atay