Gold Film imzalı fenomen dizi Kızılcık Şerbeti'nin 50. bölüm fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz bölümde Nilay'ın ''Evet çocuk senden değil! Oldu mu rahatladın mı?'' tepkisini tahmin edildiği üzere Mustafa'nın ona güvenmediği ve gurur yaptığı için verdiğini gördük. Bunun üzerine Nilay, önce Nursema'ya gitmeyi planlasa da soluğu Kıvılcımların evinde aldı.

Bu sırada Doğa, Fatih'e olan aşkı konusunda yol ayrımına girerken, Fatih'e kendisi ve annesi arasında bir seçim yapmasını istedi. Fatih şaşırtmayacak şekilde annesini seçerek anlaşmalı boşanma yoluna gittiler.

Kara Para Aklama Suçlaması

Bir diğer yandan Kıvılcım, Ertuğrul'un tacizci ve istismarcı biri olduğunu öğrenirken, Alev de Apo'nun Pembe'den boşanması için en az 1 yıl beklemeleri gerekeceğini öğrendiğinde aralarındaki aşka noktayı koyarak soluğu Pembe'nin yanında aldı. Ayrıca Umut'u servet sahibi yapan yeni işi beklenildigi üzere onu 'kara para aklaması' suçunun bir parçası haline getirdiği için mahkemeye sevk edildi.

Kral Şakir’in Yeni Filminden ‘Dev’ Açılış! Kral Şakir’in Yeni Filminden ‘Dev’ Açılış!

Dizi Başa mı Döndü?

Kızılcık Şerbeti'nin 50. bölüm fragmanında, yeni sezondaki bazı yeni hikayelerin ilk sezondaki durumuna döndüğünü görüyoruz. Alev'in Apo'dan ayrılıp Pembe Hanım'a ''Siz kazandınız'' demesi, Kıvılcım'ın Ertuğrul'dan ayrılıp Ömer'le yeniden ilişki kurmaya başlaması bu durumun göstergeleri.

Öte yandan Umut cezaevine girerken, Pembe, Nursema ile Umut'u ayırma konusunda 1-0 öne geçerek ''Umut ait olduğu yerde'' diyor.

Kızılcık Şerbeti 50. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Furkan Erkan