YAĞMUR TEMİZ

Belçika'dan dönerken uçakta aniden rahatsızlanan Murat Divandiler yani Kobra Murat, ameliyata gireceğini söyleyip sevenlerinden dua istedi.

Uçakta olduğu sırada aniden karnında bir patlama hissettiğini söyleyen şarkıcı Kobra Murat, bağırsağının çatladığını belirtti.

Ebru Gündeş - Murat Özdemir Nikahından İlk Paylaşım Ebru Gündeş - Murat Özdemir Nikahından İlk Paylaşım

Kobra Murat, ölüm tehlikesi olan bir ameliyata gireceğini ve iyileşme sürecinin de 1 ay süreceğini ifade etti.

Şarkıcı Kobra Murat, ameliyata girmeden önce sosyal medya hesabı üzerinden sevenlerine hastalığı ile ilgili açıklamada bulundu.

Sevenlerinden dua isteyen Kobra Murat, paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

"Buradan bir açıklamada bulunacağım. Belçika Gent'den gelirken uçakta aniden karnımda bir patlama oldu. Ambulansla beraber direkt Balat'a hastaneye geldik. Tetkikler yapıldı. Maalesef bağırsağım çatlamış. Şimdi beni ameliyata alacaklar. Bu ameliyat süreci 1 ay sürecekmiş. Hepinizden helallik istiyorum. Hepinizden dualar istiyorum. Şu ana kadar sizleri eğlendirdim. Her zaman oynadık, güldük ve güzel günler gördük. Dualarınızla Allah devamını getirsin inşallah. İyileşme sürecinde de gidemediğim işlerin bütün ücretleri geri ödenecektir. Hakkınızı helal edin. Doktor yüzüme ameliyatımın bayağı ağır geçeceğini söyledi. Ölüm tehlikesi olan bir ameliyat. İnşallah dualarınızı bekliyorum."

Editör: Yağmur Temiz