Eymir Mahallesi Muhtar Adayı Savaş Memiş, adaylığını açıklamasının ardından göreve gelmesi durumunda yapacağı çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Mahalle sakinlerine seslenen Savaş Memiş, “Kıymetli komşularım ben 1975 Ankara Gölbaşı doğumluyum. 30 yıldır Gölbaşı’da yaşıyorum. Ankara’nın en güzide en seçkin mahallesi. Eymir TOKİ konutlarına ilk taşınanlardan biriyim. 10 yıldır da TOKİ Yolu Cumhuriyet Caddesi’nde eşimle birlikte moda tasarım işi yapıyorum. TOKİ’ye ilk taşındığımızda ilk olarak Emlak A.Ş. milli emlağı yönetimden dava yoluyla alıp yönetime geçmek oldu. Bina yönetimi, ada başkanlığı ve site yönetiminde birçok şeyi değiştirdik ve güzelleştirdik” ifadelerini kullandı.

Eymir Mahallesi için Yenilik Zamanı

TOKİ ve Eymir Mahallesi’nın hızlı gelişen, çok güzel bir semt olduğunu, zamana göre ihtiyaçlarının da arttığına vurgu yapan Savaş Memiş, açıklamalarına şöyle devam etti;

ATO Başkanı Baran, Gazzeli Hastaları Ziyaret Etti ATO Başkanı Baran, Gazzeli Hastaları Ziyaret Etti

“Hizmet adına geri kalmamak için sürekli yenilik istiyor. Gerek spor sahaları, gerek yürüyüş yolları, ulaşım, sabahları özellikle. Aslında çözümü çok kolay olan başıboş hayvan sorunları, pazar alanı sorunları. Gölbaşı’na önceden ücretsiz olan, Gölbaşı Belediyesi ücretsiz otobüsü okuyan çocuklarımız için hayati önem taşıyor. Yönetime geldiğimizde gerekli girişimlerde bulunarak bu sorunları bir bir çözeceğiz.”

Kesintisiz Hizmet

Muhtarlığın mesai mefhumu gözetilmeksizin 24 saat mahallelinin hizmetinde olacağı sözünü veren Savaş Memiş, kesintisiz hizmet için sosyal medyanın da imkanlarını kullanacaklarını belirterek, “Eymir Mahallesi Muhtarlığı Facebook sayfası aktif olacak, 24 saat talepler buradan iletilebilecek, sayfa yorumlara acık olacak ve mahallelimiz şikayetlerini iletebilecek. Çok aktif olarak kullanacağımız bu platform sayesinde komşularımız bize 24 saat ulaşacak. Mesai mantığı bitecek, 37 bin seçmenimize hizmet için çalışacağız. Gelişen şartlarda ihtiyaca göre talepleri hızlıca çözeceğiz. Bize güvenen komşularımızı mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Savaş Memiş, son olarak “Bu nedenle de Eymir Mahallesi sakinlerinin desteğine ve oylarına talibim. Biz büyük bir aileyiz ve daha güzel yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz” değerlendirmesini yaptı.

HABER MERKEZİ

Editör: Furkan Erkan