Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, PTT'nin kargo gönderiminde emeklilere yönelik yüzde 20 indirim kampanyası başlattığını duyurdu.

Bakan Uraloğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2024 yılının 'Emekliler Yılı' olarak ilan edildiğini hatırlatarak, "Biz de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak emeklilerimize yönelik kampanyalarımıza devam ediyoruz. Trenlerde ve şehirlerarası otobüslerde emeklilerimize yönelik indirim kampanyalarına devam ediyoruz. Şimdi de PTT tarafından emekli vatandaşlarımıza yönelik standart taşıma ve adrese teslim hizmetlerde ayda en fazla 5 adet olmak üzere yurtiçi varışlı kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim kampanyası başlattık. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlarımız, PTT iş yerlerine gelerek TC. kimlik numaralarını ibraz etmeleri halinde indirimden faydalanabilecekler" dedi.

Trendyol 2024'ün Çeyiz Trendleri Trendyol 2024'ün Çeyiz Trendleri

Bakan Uraloğlu, kampanya ile ilgili detaylı bilgilere PTT'nin resmi internet sitesi “www.ptt.gov.tr” üzerinden veya PTT iş yerlerinden ulaşılabileceğini kaydetti.

Kaynak: DHA