SİBEL BAY

Facebook üzerinden başarılı bir diz ameliyatı geçirdiğini duyuran bir fotoğraf yayınlayan Rey Mysterio’nun bir sahalardan uzak kalacağı belirtildi. 

Hayranları ise başarılı güreşçinin sağlık durumunu ve ne zaman ringlere geri döneceğine ilişkin detayları yakından takip ediyor. İşte, Rey Mysterio'nun geri döneceği tarih...

Pendikspor ile Galatasaray Süper Lig'de İlk Kez Karşılaşacak Pendikspor ile Galatasaray Süper Lig'de İlk Kez Karşılaşacak

Rey Mysterio Ne Kadar Süre Sahalardan Ayrı Kalacak?

Mysterio yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonasını bu ayın başlarında Crown Jewel premium canlı etkinliğinde Logan Paul'a kaptırdı. Haus of Wrestling'e göre 48 yaşındaki oyuncu, yaklaşık üç aydır menisküs yırtığı nedeniyle tedavi görüyordu.

Haus of Wrestling tarafından yapılan açıklamaya göre, "Yaralanma yavaş yavaş kötüleşti. Bu yüzden WWE Amerika Şampiyonasını Paul'a kaptırmayı ve diz ameliyatına girmeden önce ringe çıkmayı kabul etti. İyileşene kadar yaklaşık altı ila sekiz hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor ve geri döndüğünde muhtemelen Escobar'la rekabeti devam edecek." denildi.

Bu toparlanma takvimi ile birlikte Rey Mysterio’nun ocak ayında Royal Rumble’a geri dönmesi ve nisan ayında ise WrestleMania’a hazırlanması bekleniyor. Tartışmasız en büyük güreşçilerden biri olarak gösterilen Rey Mysterio, aynı zamanda 2023 sınıfının bir parçası olarak WWE Onur Listesi’ne alınmıştı.