Tüm dünyada sevilerek izlenen, 90’lara damga vurmuş komedi efsanesi Seinfeld’in yaratıcısı ve ana karakteri Jerry Seinfeld’in yönetmenliğini yaptığını Unfrosted: The Pop-Tart Story adlı film, çok yakında Netflix kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Oppenheimer SAG Ödüllerine de Damga Vurdu Oppenheimer SAG Ödüllerine de Damga Vurdu

Geçtiğimiz haftalarda Netflix’in yayınladığı ve bu sene içerisinde çıkacak film ve dizilerini tanıttığı ‘’Netflix’te Sırada Ne Var?’’ adlı videoda kısa bir sahneyle gösterilen Unfrosted: The Pop-Tart Story adlı filmin detayları belli oldu.

Meşhur mısır gevreği markası Kellog’s üretimi iki bisküvi dilimlerini içeren kızarmış ekmeklere ve onların yemek endüstrisini nasıl etkilediğine odaklanması beklenen filmde, Jerry Seinfeld, Mellisa McCarthy, Christian Slater, James Marsden, Maria Bakalova, Amy Schumer, Hugh Grant, Dan Levy, Bill Burr, Fred Armisen ve Jim Gaffigan gibi ünlü isimler rol alıyor.

Komedyen Jerry Seinfeld’in diğer ünlü meslektaşlarına da yer açtığı, Unfrosted: The Pop-Tart Story filmi 3 Mayıs’ta Netflix’te olacak. Ayrıca Seinfeld dizisini de yine ülkemizde Netflix üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Kaynak: Furkan Erkan