Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar, 672. bölümüyle Cuma akşamı ekranlara gelecek. Yeni bölümden yayınlanan son fragmanda, seyirciler ve dizinin tutkunları için beklenmedik bir gelişme yaşandı. Fragmanda Arka Sokaklar’ın büyük bölümünde rol almış Şevket Çoruh’un efsanevi Mesut Komiser karakteriyle diziye geri döndüğü görülüyor.

Garip Kont İlk Kez Bu Kadar Heyecanlı

Fragmanın bir sahnesinde, özellikle dizinin jeneriğinde “ve Garip Kont” ibaresiyle ünlenen Alman kurdu köpek Garip Kont, Mesut Komiser’in varlığını hisseder hissetmez hızla pencereden atlıyor.

3 Diziden Sonra Kürkçü Dükkânına Dönüş

Katıldığı bir programda 16 sene boyunca dizide rol aldığını belirten Şevket Çoruh, hem tiyatro hem de dizi çekimlerini aynı anda götüremediğini belirterek diziden ayrılmıştı. Daha sonra diziler açısından farklı bir kariyer çizerek önce Netflix’teki Sıcak Kafa ve daha sonra eski adı FOX olan NOW kanalındaki Tetikçinin Oğlu ve Korkma Ben Yanındayım yapımlarıyla karşımıza çıktı.

şevket-çoruh-korkma-ben-varım-1

Üç dizide de başarılı performanslar sergilemesine rağmen Sıcak Kafa’nın ilk sezon sonrası iptal olması, Tetikçinin Oğlu ve bu Cumartesi final yapacak Korkma Ben Yanındayım’ın da 7 bölümle ekran maceralarını sonlandırması, Çoruh’u yeniden kürkçü dükkanına döndürdü.

Şevket Çoruh’un canlandırdığı Mesut Komiser karakterinin yer aldığı son fragman seyirci tarafından da yoğun ilgiyle karşılandı. Sosyal medyada Şevket Çoruh trend topic olurken, dizinin Youtube’da yayınlanan fragman da 438 bin 333 görüntülemeyle trendlerde zirveye yerleşti.

Arka Sokaklar’ın, Mesut Komiser’in geri döndüğü 672. bölümünün son fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

“Ne Yaptığını Biliyorum” 2025 Yazına Ertelendi “Ne Yaptığını Biliyorum” 2025 Yazına Ertelendi

Muhabir: Furkan Erkan