Oscar ödüllü Subay ve Centilmen (An Officer And A Gentleman) yeniden çekilecek. Richard Gere'i yıldız yapan filmde, Gere'in rolü için son dönemin yükselen ismi Miles Teller düşünülüyor.

Richard Gere, Debra Winger ve Louis Gossett Jr.'ın başrollerini paylaştığı 1982 yapımı film, donanma subaylığı eğitimini tamamlamak için yola çıkan yalnız bir adamın (Richard Gere) bir yandan sert eğitim çavuşuyla (Louis Gossett Jr.) başından geçenleri, bir yandan da eğitim için bulunduğu kasabadaki güzel bir kadın (Debra Winger) ile yaşadığı duygusal ilişkiyi konu alıyordu.

Filmde Gere ve Winger yıldızlaşan performansları öne çıkarken, sert eğitim çavuşunu oynayan Gossett de yardımcı erkek oyuncu Oscar'ını kazanmıştı.

Disney'in Hacklendiği İddiası Çok Konuşulacak Disney'in Hacklendiği İddiası Çok Konuşulacak

42 yıl sonra Paramount'un klasikleşen filmin modern güncellemesi için çalışmalara başladığı öğrenildi.

Richard Gere'i yıldızlığa terfi eden rol için düşünülen ismin ise Whiplash ve Top Gun: Maverick'in başarılı genç oyuncusu Miles Teller olduğu kaydedildi. 

Deadline'da yer alan habere göre Miles Teller, klasik Paramount draması Subay ve Centilmen'in modern güncellemesinde rol almak için anlaştı.   

1982 yılında gösterime girdiğinde gişede büyük başarı gösteren filmin ilk taslak senaryosundan sonra son senaryo taslağının da tamamlandığı belirtiliyor.

Romantik dramanın çekimlerinin ne zaman başlayacağı, diğer oyuncu grubu ve yönetmenin kim olacağı konusunda ise her hangi bir bilgi bulunmuyor.

Muhabir: Ersan Akbaş