Survivor'da Haftanın Son Eleme Adayı Belli Oldu! Survivor'da Haftanın Son Eleme Adayı Belli Oldu!

TV8’in başarılı yarışma programı Survivor All Star 2024’te 62. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Kırmızı Takım’dan Gizem Memiç’in ağır bir şekilde sakatlandığı ve ambulansla hastaneye götürüldüğü görüldü.

 Survivor All Star 2024 tüm hızıyla devam ediyor.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Mavi Takımdan Hakan, ikinci dokunulmazlık oyununda ise Kırmızı Takımdan Bozok eleme adayı olarak isimleri Ada Konseyinden çıkmıştı.

Bu akşam (18 Mart 2024 Pazartesi) TV8 ekranlarında yayınlanacak 62. bölümde kaybeden takım üçüncü gitme adayını belirleyecek.

Survivor All Star 62. bölüm tanıtımında ise Kırmızı Takımdan Aleyna’nın sinir krizi geçirdiği görüldü ve takımı ile beraber dokunulmazlık oyununa katılmadı.

Bu durum takım arkadaşları tarafından tepkiyle karşılandı. Özellikle Nefise’nin “Kaç saattir yarışıyoruz burada, nerede bu kız?” diye bağırdığı tanıtımda yer aldı.

Ancak tanıtımın son bölümünde Kırmızı Takımdan Gizem’in rakibi Mavi Takım’dan Aysu ile yarışırken büyük bir sakatlık yaşadığı görüntüleri herkesi şok etti.

Gizem’in dizinden sakatlandığı anlarda acı ile bağırdığı ve herkesin endişe ve üzüntü ile Gizem’e yardım ettiği görüldü.

Kırmızı Takımın oyuncusunun ambulansla hastaneye götürüldüğü görüntüleri ile tanıtım sona erdi.

Bu arada Survivor All Star yarışmacılarının son başarı sıralaması da açıklandı.

Kırmızı Takımdan Nagihan’ın haftalardır sakat olmasına rağmen hala ilk sırada yer alması dikkat çekti.

Muhabir: Ersan Akbaş