Survivor All Star yarışmasına sağlık sorunları nedeniyle veda eden Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabından yoğun bakımda tedavi altına alındığını duyurdu.

Survivor'da akıllara kazınan yarışmacılardan Turabi Çamkıran, yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle sevenlerini üzdü.

Geniş bir hayran kitlesi bulunan Turabi Çamkıran, sağlık sorunları nedeniyle Survivor All Star 2024 programına veda etti.

Turabi'nin Survivor yarışmasına geri döneceği iddia ediliyordu ancak Turabi, tüm bunları yalanladı.

2 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından hastanede çekilmiş fotoğrafını paylaşan Turabi şunları söyledi:

“Kırık çıkık için geldik, yoğun bakıma alındık. Ağır enfeksiyon kapmışım. Ciğer iflas etmek üzereymiş. Her zaman ‘İnşallah Rabbim reality TV show’da ölmeyi nasip eder bana’ diyordum. Az kalsın dileğim gerçekleşiyormuş. Bir Survivor’dan çıktık, şimdi diğerine. Bakalım bundan çıkabilecek miyiz? Doktor ‘Survivor’da incinmişsin’ dedi. İnşallah 2-3 haftaya düzeltecekler.”

Survivor Turabi Çamkıran Kimdir?

Turabi Çamkıran, 3 Temmuz 1987 Mersin'de dünyaya geldi. Aslen Kahramanmaraş Afşinli olan Turabi, Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi'ne gitti ancak bitiremedi, liseyi Survivor yarışmasından sonra bitirdi.

Turabi, küçüklüğünden beri breakdance, muay thai ve karma dövüş sanatları ile ilgileniyor.

2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan Turabi, yarı finale kadar yükseldi. Daha sonra 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına katıldı.

O dönemlerde hayatımıza girerek tanınır olan Turabi, 2015 yılında Survivor All Star yarışmasında 1. olarak, ard arda iki kez Survivor yarışmasını kazanan ilk kişi oldu.

Turabi, daha sonra belli yarışmalarda, dizilerde ve fimlerde rol aldı.

Turabi'nin Oynadığı Dizi, Film ve Yarışmalar

Kertenkele: Yeniden Doğuş

Sabit Kanca 2

Ketenpere

Avcı: İlk Kehanet

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Survivor Ünlüler - Gönüllüler

Survivor All Star

Survivor 2018

Lady Gaga'nın Elmas Yüzüğü 'Nişanlandı' Söylentilerini Artırdı Lady Gaga'nın Elmas Yüzüğü 'Nişanlandı' Söylentilerini Artırdı

The Challenge: War of the Worlds

The Challenge: War of the Worlds 2

The Challenge: Ride or Dies

Survivor 2024: All Star

Muhabir: Yağmur Temiz