Steve Carrell'in liderliğinde 2005 - 2013 yılları arasında dokuz sezon boyunca televizyon dünyasında efsaneleşen durum komedisi The Office, yeni versiyonuyla ekranlara dönüyor.   

The Office'in sona ermesinden bu yana geçen yıllarda Amerikan versiyonunun yeniden canlandırılacağına dair dedikodular sonunda gerçek oldu.

ABD sitcom'u, Peacock'tan devam dizisi için siparişi aldı.

Lily Gladstone, Oscar'ı Kaybetmesine Takılmıyor Lily Gladstone, Oscar'ı Kaybetmesine Takılmıyor

Temmuz ayında prodüksiyonuna başlanacak olan yeni dizinin oyuncu kadrosuna İrlandalı aktör Domhnall Gleeson'un liderlik edeceği belirtildi.

Orijinal kadrodan herhangi birinin dizinin spinoffunda görünüp görünmeyeceği konusunda ise henüz bir açıklanma yapılmadı.    

The Office'in orijinal İngiltere versiyonu da 2001 - 2003 yılları arasında Ricky Gervais önderliğinde fırtına gibi esmişti. 

İngiliz ve Amerikan versiyonlarının hangisinin daha iyi olduğu tartışması hala devam ederken The Office'in yeniden canlandırılacak ABD versiyonunun, ölmekte olan tarihi bir Orta Batı gazetesinde geçeceği belirtiliyor. 

İrlandalı aktör Gleeson'a İtalyan aktris Sabrina Impacciatore'nin eşlik edeceği kesinleşti. 

İkisinden birinin ya da her ikisinin efsane Michael Scott karakterine hayat veren Steve Carrell'e benzer bir patron rolünde mi olacakları henüz belirsizliğini koruyor.

Muhabir: Ersan Akbaş