WWE efsanesi John Cena, geçtiğimiz Cumartesi günü düzenlenen Money in the Bank etkinliğinde güreş kariyerini sonlandıracağını duyurdu. 2025 yılında emekli olacağını açıklayan Cena, son rakibi kim olmalı sorusunu akıllara getirdi.

John Cena, üzerinde "Son Zaman Şimdi" yazan havlusu ile sahneye çıktı. Duygusal bir konuşma yaparak, 2025 yılı Royal Rumble, Elimination Chamber ve Wrestlemania etkinliklerinin kariyerindeki son etkinlikler olacağını belirtti. Wrestlemania 41, Cena'nın kariyerindeki son maçı olacak.

Galatasaray, Tete'nin Transfer Olduğunu Açıkladı Galatasaray, Tete'nin Transfer Olduğunu Açıkladı

Wrestlemania ve Emeklilik Maçları

Cena, Wrestlemania'da kariyerini sonlandıran diğer güreşçilerin izinden gidiyor. Wrestlemania 36'da The Undertaker, AJ Styles ile yaptığı Boneyard maçında kariyerini sonlandırmıştı. Wrestlemania 35'te Kurt Angle, Baron Corbin'e yenilerek veda etmişti. Wrestlemania XXIV'te ise Ric Flair, Shawn Michaels'a karşı son maçını yapmıştı.

John Cena'nın Emeklilik Planları

Cena, ringden çıktıktan sonra güreş dünyasında kalmayacağını ve tamamen emekli olacağını belirtti. Etkinlik sonrası düzenlediği basın toplantısında, "İnsanlar uzaklaşacaklarını söylüyor ve iki yıl sonra geri dönüyorlar. Ama ben bunu yapmak istemiyorum. Bitirdim. İşte bu kadar. Eğer bir kez daha bunun bir parçası olmak isterseniz, elimizden geldiğince büyük yapacağız ve herkesle mücadele edeceğiz. Gelip eğlencenin tadını çıkarmanızı umuyoruz" dedi.

John Cena'nın Son Rakibi Kim Olacak?

John Cena'nın son maçındaki rakibi kim olacak? Uzun zamandır rakibi olan Randy Orton ile son bir hesaplaşma yapacağına yönelik iddialar gündemdeyken henüz bu konuda net bir açıklama yapılmadı. Cena'nın veda turu, birçok olasılığı beraberinde getiriyor. Kiminle son maçını yapacağını öğrenmek için WWE hayranları büyük bir heyecanla 2025 yılına hazırlanıyor.

Muhabir: Sibel Bay