Muğla'nın Fethiye ilçesinde, sabah saatlerinde meydana gelen trajik olayda, Özcan Aybey (41), boşanma sürecinde olduğu eşi Nazlı Aybey'in (25) ailesinin evine gitti. Burada, kayınpederi Şükrü Aysu (53) ve kayınvalidesi Adile Aysu (52) ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kayınpederi ve kayınvalidesi ile kavgayı ayırmak için araya giren komşuları Muhammet Akbaba (49), Özcan Aybey tarafından vuruldu.

Şükrü Aysu (Fotoğrafta)

Olay, Kayaköy Mahallesi'nde saat 07.00 civarında gerçekleşti. Aybey, yanında getirdiği tabancayla Şükrü Aysu, Adile Aysu ve Muhammet Akbaba'ya ateş açarak olay yerinden kaçtı. Nazlı Aybey'in ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemelerde, Aysu çiftinin hayatını kaybettiği anlaşıldı. Akbaba'nın hastaneye kaldırıldığı, ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Özcan Aybey (Fotoğrafta)

2 Kişiyi Daha Yaraladı

Olay yerinden kaçan Özcan Aybey, aralarında husumet bulunan Esat Ulu ve Serdar Genç'in evlerine giderek onları da tabancayla yaraladı. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Karaman'da Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi Karaman'da Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi

Kaçtığı Otomobil Terk Edilmiş Halde Bulundu

Polis ekipleri, Özcan Aybey'in kaçtığı otomobili ormanda terk edilmiş halde buldu. Şüpheliyi arama çalışmaları bu bölgede yoğunlaştırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Kaynak: DHA